Powołania na weekend 12-13 września

SOBOTA 12.09

Wicher III Kobyłka - Legia SS

zbiórka - 9:15 (na meczu będzie trener Marcin Muraszkiewicz)

powołani - Makowiecki (br), Rafalski (br), Hoppe, K. Lewandowski, Różycki, Orłowski, Ufel, Haraś, Skwierczyński, Nadolczak, Korzeniewski, Skubis, Muszyński *, Bukowski, Żmudzki

zabieramy - białe getry, ochraniacze, buty do gry (korki), roler, legitymację lub dowód osobisty lub paszport (jeśli ktoś nie ma karty chipowej), bluzę z wilkiem (jeśli ktoś posiada)

Talent Warszawa - Wicher Kobyłka

zbiórka - 14:45 w Warszawie ul. Blokowa 3

powołani - Grzybowski, Pustoła, Modrzejewski, Stawicki, Szpakowski Jan, Grzelak, Michalik, Kranzberg, Gowin, Sieczko, Jarczewski, Banasiuk, Mirowski

NIEDZIELA 13.09

Ząbkovia II - Wicher II Kobyłka

zbiórka - 11:15 - Stadion w Ząbkach ul. Słowackiego 21

powołani - Smardzewski (br), Urbanowicz, Liwartowski, Dorywalski, Gronek, Roguski, Mirowski*, Pawliszyn, Zboina, Szpakowski Bartek, Rowicki, Sieczko*, Jarczewski *, Modrzejewski*, Muszyński *

* osoby powołane na 2 mecze