powołania na mecze ligowe 5-6 września

SOBOTA 5.09

Balkan Team - Wicher III Kobyłka

zbiórka - 13:15 w Rembertowie ul. Strażacka 121 (na meczu będzie trener Marcin Muraszkiewicz - ja dojadę w trakcie pierwszej połowy)

powołani - Makowiecki (br), Hoppe, K. Lewandowski, A. Lewandowski, Muszyński, Różycki, Orłowski, Ufel, Haraś, Skwierczyński, Nadolczak, Korzeniewski, Wereszczyński, Skubis

zabieramy - białe getry, ochraniacze, buty do gry (korki), roler, legitymację lub dowód osobisty lub paszport (jeśli ktoś nie ma karty chipowej), bluzę z wilkiem (jeśli ktoś posiada)

Wicher II Kobyłka - Barca Academy II

zbiórka - 17:45 - Stadion Miejski w Kobyłce

powołani - Smardzewski (br), Urbanowicz, Liwartowski, Dorywalski, Gronek, Roguski, Mirowski, Pawliszyn, Zboina, Szpakowski Bartek, Rowicki, Sieczko*, Banasiuk *, Jarczewski *, Harwas*

* osoby powołane na 2 mecze

NIEDZIELA 6.09

Wicher Kobyłka - Drukarz Warszawa

zbiórka - 17:15 - Stadion Miejski w Kobyłce

powołani - Grzybowski, Pustoła, Modrzejewski, Stawicki, Szpakowski Jan, Grzelak, Michalik, Kranzberg, Gowin, Sieczko, Jarczewski, Banasiuk, Harwas