turniej halowy na Łotwie 25-27 stycznia

Dostaliśmy zaproszenie na turniej na Łotwie w terminie 26-27 stycznia - Mārupes Ziemas Kauss 2019 (Przedmieścia Rygi)

nocleg z pełnym wyżywieniem w hotelu kosztuje 70 euro (od piątku do niedzieli) + wpisowe 90 euro od zespołu.

Jedziemy na dwie drużyny. Ostatecznie zdecydowałem się po rozmowie z kilkoma rodzicami na wyjazd busem (20 osobowy) - koszt busa 3600zł - po 200zł od zawodnika

Lista powołanych zawodników - Walendzik, Makowiecki, Stawicki, Jakubasik, Gadomski, Kranzberg, Sieczko, Modrzejewski, Ziembicki, Gronek, Gowin, Pawliszyn, Banasiuk, Harwas, Korzeniewski, Rowicki, Aleks Lewandowski

Uczestnicy turnieju (na dzień dzisiejszy):

1. Marupes SC, Marupe (LAT)
2. MKS Wicher-1, Kobylka
3. MKS Wicher-2, Kobylka
4. SK Super Nova, Riga (LAT)
5. BJFK Jekabpils/JSS, Jekabpils (LAT)
6, FA Žalgirietis, Vilnius (LTU)
7. FK Jonava-1, Jonava (LTU)
8. FK Jonava-2, Jonava (LTU)
9. RFS-1, Riga (LAT)
10. RFS-2, Riga (LAT)
11. JDF Pardaugava, Riga (LAT)
12. JDF Alberts-1, Riga (LAT)
13. JDF Alberts-2, Riga (LAT)
14. SK Super Nova, Saulkrasti (LAT)
15. Futbola Parks, Riga (LAT)
16. ???????
* Całkowity koszt wyjazdu - 70 euro (pobyt) + 200zł transport (może dojść jeszcze opłata za wpisowe, ubezpieczenie i nocleg kierowców, ale liczę, że to uda się z klubu opłacić.)
** Proszę o informację jeśli ktoś z rodziców jedzie na miejsce i chciałby skorzystać z opcji noclegu w naszym hotelu
*** Turniej prawdopodobnie kończy się ok 16 w niedzielę, czekam jeszcze na dokładny harmonogram.
Adresy:
Best Hotel (ul. Gimnastikas 9, Riga)
hala - Marupes sporta centrs (ul. Kantoru 97, Marupe)