powołania na Wolf Winter Cup

W sobotę i niedziele weźmiemy udział w Międzynarodowym turnieju Wolf Winter Cup w Kobyłce ul. Załuskiego 57.

WICHER II - zbiórka 7:45

powołani - Walendzik, Urbanowicz, Michalik, Harwas, Kucharski, Wleklak, Roguski, Gronek, Pawliszyn, Szczygieł, Kurek

* zabieramy dresy klubowe, gramy w strojach treningowych wilka (proszę przynieść jeśli ktoś ma strój meczowy - granatowo- czarne pasy + czarne spodenki). Proszę zabrać białe getry, ochraniacze, buty do gry (halówki lub żwirówki).

WICHER I - zbiórka 11:50

powołani - Grzybowski, Jakubasik, Stawicki, Sieczko, Modrzejewski, Ziembicki, Kranzberg, Rowicki, Gowin

* zabieramy dresy klubowe, gramy w strojach meczowych wilka (granatowo- czarne pasy + czarne spodenki). Proszę zabrać białe getry, ochraniacze, buty do gry (halówki lub żwirówki).

Dokładny rozkład turnieju można zobaczyć na stronie www.wolfcup.pl lub na facebook - Wolf Winter Cup 2018

* Tydzień później czeka nas ostatni halowy turniej w tym roku w Bieżuniu i Zawidzu Kościelnym. Powołani są wszyscy zawodnicy, którzy nie biorą udziału w Wolf Cup + kilka osób,które biorą udział w Wolf Cup. Szczegóły w poniedziałek.

** Po turnieju w Bieżuniu i Zawidzu Kościelnym zostanie podany nowy podział na grupy treningowe, który będzie obowiązywał od stycznia.