Powołania na sobotni turniej w Markach

Sobota 27.06

zbiórka - Marki ul. Wspólna 42 (boisko MCER)

powołani - Walendzik, Grzybowski, Banasiuk, Pustoła, Stawicki, Sieczko, Ziembicki, Szpakowski J., Michalik, Kranzberg, Gowin, Harwas, Modrzejewski, Grzelak, Mirowski

zabieramy - białe getry, ochraniacze, buty do gry oraz 30zł na wpisowe. Dodatkowo przynosimy zgody, które rozdawałem odnośnie Covid (jakby co będę miał na miejscu do wypełnienia) oraz maseczki, które będą potrzebne jeśli będziemy wchodzili do szatni.

Kilka informacji od organizatora:

• Zmagania rozpoczniemy o 9, proszę drużyny o punktualne przybycie. Dostępne będą dla zawodników szatnie w głównym budynku MCER. Na obiekt niestety nie możemy wpuścić publiczności. Na pytanie czy spoza obiektu widać boisko? odpowiadam - tak.
Do rozegrania każda drużyna ma 7 spotkań po 22 minuty. Gramy na dwóch boiskach, między meczami jest zaplanowane3 minuty przerwy ale prosimy o szybkie rozpoczynanie jeżeli jest to możliwe.
Dla każdego uczestnika przewidziany jest medal. Trzy pierwsze miejsca otrzymują puchary. Dla uczestników będzie dostępna woda.
Każdy uczestnik musi mieć podpisaną przez opiekuna/rodzica kartę (Oświadczenie o stanie zdrowia, w załączniku do wiadomości), których komplet należy przed rozpoczęciem zawodów przekazać organizatorowi.
Harmonogram oraz wyniki na żywo są dostępne w internecie pod adresem:

Informacje od organizatora