Powołania na turniej SBG Cup w Jarocinie 11-13.10.2019

Wyjazd 11.10 (piątek) w godzinach porannych ze Stadionu. Dokładną godzinę podam po otrzymaniu terminarza (prawdopodobnie rozpoczęcie turnieju będzie ok 15:30)

Jako opieka jadą:

- trener Paweł Stańczuk

- kierownik Paweł Walendzik

- fotograf Piotr Harwas

POWOŁANI - Grzybowski, Walendzik, Stawicki, Jakubasik, Modrzejewski, Gowin, Sieczko, Michalik, Kranzberg, Urbanowicz, Harwas, Ziembicki, Rowicki, Liwartowski

* Jedziemy w dresach klubowych

LISTA RZECZY, KTÓRE ZABIERAMY:

- legitymację

- jedno ubranie zwykłe na zmianę

- buty do gry korki oraz żwirówki (większość spotkań prawdopodobnie będzie na naturalnej nawierzchni)

- ochraniacze

- białe getry (opcjonalnie 2 pary)

- ortalion

- 2 ręczniki (jeden na basen)

- kąpielówki

- klapki

- przybory do mycia

- chusteczki higieniczne

- podręczny plecak

- piżama

– skarpetki / majtki na każdy dzień

- prowiant na drogę (NIE DAJEMY DZIECIOM ŻADNYCH CHIPSÓW,PALUSZKÓW ANI SŁODYCZY!!)

NIE PAKOWAĆ NAPOJÓW GAZOWANYCH!

Proszę nie dawać telefonów komórkowych. Wszelkie inne sprzęty typu

PSP, tablet dzieci biorą na własną odpowiedzialność.

Ewentualne kieszonkowe proszę zapakować w kopertę i podpisać.

* Koszt wyjazdu 350zł (zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, wpisowe za drużynę i ubezpieczenie) -> transport pokrywa firma WOLF (bardzo dziękuję w imieniu całego zespołu!!)

RESZTA RZECZY WG UZNANIA, NATOMIAST PROSZĘ NIE ZABIERAĆ ZBYT DUŻO RZECZY!

* jeśli ktoś bierze jakieś leki proszę podpisać na kartce instrukcję obsługi i spakować do torebki będę zbierał przed wyjazdem.

** dokładny terminarz spotkań podam jak otrzymam od organizatora. W turnieju wezmą udział 24 zespoły.

*** Nocleg będziemy mieli albo w hotelu Jarota ul. Sportowa 6 lub hotel słoneczna Al. Niepodległosci 34a (organizator ma podać na początku przyszłego tygodnia)