Powołania na mecze weekend 20-21.02

SOBOTA 20.02

sparing z Semp Ursynów - gramy na zewnątrz boisko sztuczne. Widoczność dobra, więc będzie można obejrzeć spotkanie.

zbiórka 15:30 w Warszawie ul. Gruszczyńskiego 12

powołani - Walendzik, Smardzewski, Stawicki, Gowin, Jarczewski, Modrzejewski, Harwas, Jakubasik, Sieczko, Michalik, Rowicki, Zboina, K. Lewandowski, Liwartowski

zabieramy - dres klubowy, buty do gry, ochraniacze, białe getry, czarne spodenki, niebieskie koszulki i 20zł na wynajem boiska.

NIEDZIELA 21.02

mecz ligi zimowej z zespołem Agrykola Warszawa

zbiórka - 12:00 w Warszawie ul. Zbaraska 3

gramy pod balonem

powołani - Makowiecki, Rafalski, Pawliszyn, Muszyński, A. Lewandowski, Bukowski, Orłowski, Różycki, Nadolczak, Tatarenko, Kucharski, Skubis, Haraś, Ufel, Skwierczyński, Nazaruk, Brzeski, Śliczniak

zabieramy - dres klubowy, buty do gry, ochraniacze, białe getry, czarne spodenki, bordowe koszulki i 20zł na wpisowe.