OBÓZ SUSIEC 22-29.08 ROCZNIK 2014!

W dniach 22-29 sierpnia udamy się na obóz do miejscowości Susiec ul. Tomaszowska 23 (Ośrodek wczasowy Roztoczanka)

strona ośrodka - https://www.roztoczanka.com.pl

zbiórka 22.08.2022 godzina 8:45

z naszej grupy jedzie 18 zawodników - do opieki --> Paweł Stańczuk i Maciej Dorsz

wspólnie z nami jedzie rocznik 2012 (trener Grzegorz Bajszczak i Jan Pieciuk) oraz rocznik 2013 (trener Piotr Pinkiewicz)

Dodatkowo jako opieka jedzie:

pani Irena Przybylska - opieka medyczna

KOSZT WYJAZDU - 1500zł (jeśli ktoś korzystał z bonu proszę od tej kwoty odjąć 500zł)

Wpłaty za obóz dokonujemy na subkonto klubowe:

32 1020 1042 0000 8802 0266 3235 w tytule " imię i nazwisko , rocznik, obóz Susiec"

Cena obejmuje:

- Pobyt wraz z pełnym wyżywieniem oraz możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji i udogodnień w ośrodku

- transport

- wynagrodzenie oraz pobyt kadry

- ubezpieczenie

- wodę dla uczestników

- boiska oraz treningi / sparingi

- wyposażenie apteczki

- upominek obozowy

LISTA RZECZY, KTÓRE ZABIERAMY:

- pisemną zgodę na wyjazd , kartę obozową, podpisany regulamin, oświadczenie rodo (będę zbierał przed autokarem lub na zajęciach) --> wszystkie dokumenty wyślę na maila lub można pobrać w klubie na zajęciach.

- kieszonkowe (wedle uznania, ale proszę też nie przesadzać - na miejscu mamy pełne wyżywienie w hotelu). Kieszonkowe najlepiej zapakować w podpisaną kopertę i przekazać do trenera w dniu wyjazdu. Proszę mieć ewentualnie 50zł na wypadek jakiejś dodatkowej atrakcji

- legitymację

- stroje treningowy oraz dodatkowy strój (dres, koszulka, spodenki do treningu)

- dodatkowe dresy do treningów jak na obóz

- bidon

- kąpielówki

- czapka z daszkiem

- krem przeciwsłoneczny

- ortalion

- ubranie zwykłe na zmianę

- buty do gry ­ żwirówki oraz korki (Proszę zabrać dwie pary bo gramy na różnych nawierzchniach) oraz buty na płaskiej podeszwie (do biegania, pieszych wycieczek lub jazdy na rowerze)

- ochraniacze

- getry (opcjonalnie na każdy dzień)

- 2 ręczniki

- klapki

- przybory do mycia

- chusteczki higieniczne

- podręczny plecak

- piżama

– skarpetki / majtki na każdy dzień

- prowiant na drogę (NIE DAJEMY DZIECIOM ŻADNYCH CHIPSÓW,PALUSZKÓW ANI SŁODYCZY!!)

NIE PAKOWAĆ NAPOJÓW GAZOWANYCH! - rewizja nie jest przewidziana ale proszę o zdrowy rozsądek, żeby podróż przebiegła bez niespodzianek;p

NIE ZABIERAMY ZE SOBĄ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH!!!!!!!

Ewentualne kieszonkowe proszę zapakować w kopertę i podpisać.

RESZTA RZECZY WG UZNANIA, NATOMIAST PROSZĘ NIE ZABIERAĆ ZBYT DUŻO RZECZY!

* jeśli ktoś bierze jakieś leki proszę podpisać na kartce instrukcję obsługi i spakować do torebki będę zbierał przed wyjazdem.

PLAN WYJAZDU:

wyjazd 22.08 o godzinie 9:00 ze Stadionu (zbiórka 8:45)

powrót 29.08 godziny popołudniowe

* W dniu wyjazdu proszę o podejście do mnie w celu podpisania listy ubezpieczeniowej