Istra Cup - Chorwacja - informacje

W dniach 17-21 kwietnia przebywać będziemy na turnieju Istra Cup w Chorwacji.

Ramowy plan wyjazdu:

17.04 (środa) - godzina 22:00 wyjazd autokarem ze Stadionu MKS Wicher

Wyjazd 21.04 w godzinach popołudniowych po zakończeniu turnieju.

Szczegółowy plan oraz opis turnieju dostępny na https://www.euro-sportring.com/pl/turnieje/istra-cup

Nocleg mamy w hotelu Delfin. Krótki opis hotelu:

Hotel podstawowy
Położenie
Hotel Delfin to popularny obiekt turystyczny zlokalizowany bezpośrednio nad Adriatykiem, kilka kilometrów od romantycznej nadmorskiej miejscowości Poreč, umieszczonej na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Hotel jest zbudowany wokół dużego basenu i tarasów. Plaża znajduje się w odległości kilku minut spacerem przez piękny sosnowy las. Do kompleksu rekreacyjnego należy też duże centrum sportowe, m.in. z parkiem tenisowym, dużą halą i czterema ***** boiskami do piłki nożnej, używanymi podczas turnieju.
Wyposażenie
Restauracje, bar z tarasem, piwnica piwna, koktajlbar, salon wypoczynkowy/sala telewizyjna, odkryty basen, minigolf i tenis stołowy.
Pokoje
Pokoje są urządzone skromnie i oferują łazienkę z prysznicem i toaletą. Pokoje trzyosobowe to pokoje dwuosobowe z łóżkiem polowym (nie dla dorosłych).

KOSZT WYJAZDU - 1200zł od osoby (cena uwzględnia transport, nocleg + wyżywienie, wpisowe za udział w turnieju, ubezpieczenie).

Do tej pory opłacona została połowa (I - 100zł, II- 250zł, III - 250zł). Do 20 marca proszę o wpłatę kolejnych 300zł i ostatnia rata 300zł płatna do dnia wyjazdu.

Przypominam, że wystawiamy w turnieju 3 nasze zespoły tak, aby każdy zawodnik mógł spędzić jak najwięcej minut na boisku. Kiedy tylko otrzymam dokładny rozkład gier zamieszczę go na stronie.